Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου 2015

Δύσκολη η αποστολή της Λα Κορούνια.

Αντιμέτωπη και με την παράδοση είναι η Μπέτις, η οποία υποδέχεται τη Λα Κορούνια με μοναδικό στόχο τους τρεις βαθμούς.
Μέτρια εκκίνηση πραγματοποιεί η Μπέτις, η οποία έχει να επιδείξει πέντε βαθμούς μετά τις πρώτες τέσσερις αγωνιστικές, με το ενδεχόμενο να προηγείται στο σημερινό ημίχρονο να προσφέρεται στο 2.87 στα προγνωστικα.
Οι γηπεδούχοι μετρούν μία νίκη, δύο ισοπαλίες και μία ήττα, με το ενδεχόμενο να επικρατήσουν απόψε από ημίχρονο να προσφέρεται στο 3.60.
Την τελευταία αγωνιστική η Μπέτις ταξίδεψε στην έδρα της Βαλένθια, μένοντας στη λευκή ισοπαλία, σκορ που προσφέρεται στο 9.00 για να εμφανιστεί και σήμερα. Είχε προηγηθεί η επικράτηση επί της Σοσιεδάδ με 1-0.
«Αντίπαλο» θα αποτελέσει απόψε και η παράδοση, που θέλει την Μπέτις να μετράει μόλις έξι νίκες στα 30 πιο πρόσφατα παιχνίδια των δύο ομάδων.
Την ίδια συγκομιδή βαθμών επιδεικνύει και η Λα Κορούνια, η οποία προσφέρεται στο2.37 για να σκοράρει πρώτη στην αναμέτρηση.
Οι φιλοξενούμενοι έχουν σκοράρει συνολικά έξι γκολ, από την εκκίνηση, με το ενδεχόμενο να προσθέσουν σήμερα πάνω από 1.5 να προσφέρεται στο 3.00.
Πριν από λίγες ημέρες, υποδέχτηκαν τη Χιχόν και γνώρισαν την εντός έδρας ήττα με 3-2.